حدیث روز

خبرنگار جوان

خبرنگار جوان
خبرنگار حوزه امنیتی - دفاعی باشگاه خبرنگاران
قالب وبلاگ

با عرض پوزش از خوانندگان عزیز که در دومین مطلب خود درباره بیمه صحبت کردم لطفا از من ناراحت نباشید چرا که مسئله بیمه باشگاه مدتها بر دلم مانده بود و اگر نمی گفتم احساس خفگی و بغض می کردم.

ولی در جواب همکار کرمانشاهی باید عرض کنم که عضویت در باشگاه و شرکت در کلاس های مختلف باشگاه و در نهایت به مجله خبری ۱۹:۱۵ با وجود استعدادهایتان وارد شوید البته لزومی هم ندارد که حتما به تهران بیائید و بخواهید از اینجا ورود به باشگاه را استارت بزنید کافی به همان مراکز استانی باشگاه رجوع و از همانجا در امر خبرنگاری مکتوب و تصویری ترقی کنید چه بسا از همکاران خوب من در باشگاه بودند و هستند از واحد شهرستانهای باشگاه به تهران اعزام آن هم بخاطر عملکرد خوبی که در آن شهرستان ها داشتند.

در هر صورت من با در اختیار قرار دادن شماره تماس و آدرس امور آموزش باشگاه می توانم کمترین کمک را برای ثبت نام و شرکت در کلاس های ابتدایی و تخصصی باشگاه خبرنگاران را نمایم.

شماره تماس ۰۲۱۲۲۰۱۲۶۵۳ و آدرس تهران خیابان ولی عصر (عج) خیابان بلال درب بلال سازمان صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران ساختمان اداری سازمان طبقه زیرین ساختمان اداری

با تماس و مراجعه به محل از جزئیات بهتر آشنا می شوید البته باز شما از کلاس خبری جاها دیگر بهره بگیرید مثل فرهنگسرای رسانه تهران خانه روزنامه نگاران انجمن روزنامه نگاران مسلمان و کلاس های خبری که در شهر خودتان برگزار می شود..

[ چهارشنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۰ ] [ 16:29 ] [ حسین کاشانی ] [ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
يا علی بن موسی الرضا (ع)

من در حال حاضر خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان هستم كه پنج سالي از فعاليت خبرنگاريم مي گذره در اين وبلاگ سعي دارم كمي به خوشي و ناخوشي قشر خبرنگار و ساير موارد اينچنيني بپردازم.
امکانات سايت
این صفحه را به اشتراک بگذارید